330665_tabell_400000_not-searchable
/priser-og-prisindekser/statistikker/ppi/maaned
330665_tabell_400000
statistikk
2019-10-10T08:00:00.000Z
Priser og prisindekser;Energi og industri;Nasjonalregnskap og konjunkturer
no
false

Produsentprisindeksenseptember 2019

Innhold

Produsentprisindeksen. Måneds- og tolvmånedsendring i prosent. 2015=100
IndeksMånedsendringTolvmånedsendring
September 2019106,90,0-10,7
August 2019106,9-0,3-9,4
Juli 2019107,2-1,2-8,6
Juni 2019108,5-4,9-6,5
Mai 2019114,1-1,00,4
April 2019115,20,72,6
Mars 2019114,4-2,15,2
Februar 2019116,80,48,0
Januar 2019116,30,34,9
Desember 2018115,9-3,67,7
November 2018120,2-3,114,9
Oktober 2018124,13,722,5
September 2018119,71,421,0
August 2018118,00,622,8
Juli 2018117,31,022,6
Juni 2018116,12,220,1
Mai 2018113,61,214,5
April 2018112,33,312,3
Mars 2018108,70,66,4
Februar 2018108,1-2,54,7
Januar 2018110,93,110,3
Desember 2017107,62,97,4
November 2017104,63,39,8
Oktober 2017101,32,48,9
September 201798,92,98,7

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB