360792
/priser-og-prisindekser/statistikker/bkianl/kvartal
360792
statistikk
2019-04-25T08:00:00.000Z
Priser og prisindekser;Bygg, bolig og eiendom;Transport og reiseliv
no
bkianl, Byggekostnadsindeks for veganlegg, byggekostnader, arbeidskraftkostnader, materialkostnader, maskinkostnader, drift av veg, vedlikehold, vinterdrift, asfaltering, veganlegg, tunneler, bruerLandtransport, Byggekostnadsindekser , Bygg og anlegg, Bygg, bolig og eiendom, Transport og reiseliv, Priser og prisindekser
false

Byggekostnadsindeks for veganlegg1. kvartal 2019

Innhold

Publisert:

Du er inne i en arkivert publisering.

Gå til nyeste publisering

Byggekostnadsindeks for veganlegg. 1. kvartal 2004=100
1. kvartal 2019Endring i prosent
4. kvartal 2018 - 1. kvartal 20191. kvartal 2018 - 1. kvartal 2019
Veganlegg, i alt174,20,93,3
Veg i dagen173,80,23,0
Betongbru176,81,72,9
Fjelltunnel172,52,44,7
 
Drift og vedlikehold av veger, i alt174,8-0,53,5
Asfaltering av veger196,8-3,74,2
Vinterdrift av veger163,30,93,6

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB