402850
/priser-og-prisindekser/statistikker/tpinaering/kvartal
402850
statistikk
2020-05-27T08:00:00.000Z
Priser og prisindekser;Virksomheter, foretak og regnskap
no
tpinaering, Produsentprisindekser for tjenester, Produsentprisindeks for tjenester, prisindeks, tjenester, tjenesteprisindeks, priser for tjenester, tjenestepriser, næringslivstjenester, transporttjenester, godstransport, lagertjenester, telekommunikasjon, IT-tjenester, arkitekttjenester, bedriftsrådgivning, annonsetjenester, reklametjenester, arbeidskrafttjenester, ingeniørtjenester, konsulenttjenester, posttjenester, distribusjonstjenester, rengjøringstjenester, bilutleie, regnskapstjenester, revisjonstjenester, juridisk tjenesteProdusent- og engrosprisindekser, Virksomheter og foretak, Virksomheter, foretak og regnskap, Priser og prisindekser
false

Produsentprisindekser for tjenester1. kvartal 2020

Innhold

Publisert:

Du er inne i en arkivert publisering.

Gå til nyeste publisering

Produsentprisindekser for tjenester. 2010=100
PrisindeksEndring i prosent
1. kvartal 20204. kvartal 2019 - 1. kvartal 20201. kvartal 2019 - 1. kvartal 2020
Godstransport på vei123,82,13,1
Lufttransport med passasjerer124,1-1,84,0
Lagring111,61,82,1
Post og distribusjonsvirksomhet125,13,03,5
Telekommunikasjonstjenester92,1-0,64,9
IT-tjenester123,81,33,0
Juridisk tjenesteyting140,01,83,8
Regnskap og revisjon135,30,83,3
Bedriftsrådgivning122,20,42,8
Arkitektvirksomhet127,00,62,7
Byggeteknisk konsulentvirksomhet119,3-0,6-0,2
Teknisk prøving og analyse116,11,01,5
Annonse- og reklamevirksomhet122,2-0,51,1
Arbeidskrafttjenester140,00,23,2
Bilutleie98,75,00,6
Rengjøringsvirksomhet123,7-1,02,5

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB